
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 21018
Lovely Me
316 ₴
Показать оптовые цены
Це розкішна парфюмированная вода Dina Lovely Me, повна романтики, чистоти і ніжного чарівності. Прозорий квітковий букет чуттєво-ніжний, балансуючий між реальністю та вигадкою, витончений і привабливий. Володарка аромату - молода, сучасна леді, що йде в ногу з часом. Dina Lovely Me підкреслює всі грані її чарівності, безпосередність і елегантність, надаючи жіночність і чуттєвість.
У початкових нотах парфумерної композиції розкривається чарівна троянда, лотос і шампанське, нагадуючи про перші дні весни. У «серці» розквітає чорна орхідея і фіалка, що підкреслює одіозність аромату. Шлейф утворюється завдяки мускусу і дорогоцінному янтарю.
Такий аромат кольору ніжної троянди пропонується в витонченому круглому флаконі, який увінчаний чарівним рожевим ковпачком.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dina Cosmetics |
| Вид парфюмерной продукции | Парфюмированная вода |
| Тип аромата | Фруктовые, Цветочные |
| Начальная нота | Шампанское, Роза, Лотос |
| Нота сердца | Фиалка, Орхидея |
| Конечная нота | Мускус, Янтарь |
| Классификация | Масс маркет |
| Объем | 100 мл |
| Страна производитель | Франция |
- Цена: 316 ₴

